Cluj-Napoca – uus Rabeni esindus Rumeenias

Printima | Lae alla PDF kujul

Raben Rumeenia avas uue esinduse Cluj-Napocas 15. Mail. Nüüd on ettevõttel 4300 m2 terminali- ja laopinda ja kolm esindust (Bukarest, Arad ja Cluj-Napoca) teenindamakse kliente Rumeenias.

“Me valisime oma uue esinduse asukohaks Cluj-Napoca kiirelt areneva piirkonnana. Lisaks paikneb uus terminal kergelt ligipääsestavas tööstuspiirkonnas, mis on lähedal kiirteele. Kui sa tahad arendada tugevat jaotusvõrgustikku Rumeenias, siis on Cluj  õige koht selle saavutamiseks”- Valetin Stroj, Raben Rumeenia tegevjuht, selgitamaks otsuse tagamaid.

Linnal on tugevad sidemed Ungariga, mistõttu Raben loodab, et see otsus aitab  kaasa kliendide saadetiste transpordi lihtsustamisele kahe riigi vahel. Esidus pakub klientidele nii siseriiklikku- kui rahvusvahelist trasnporti, mille terminal on 1300 m2 kolme laadimisestakaadiga ja 4 töötajaga.

Raben Rumeenia on tegev Rumeenias alates 2016 aastast 20 töötaja ja kahe esindusega, mis asuvad Bukarestis ja Aradis. Ettevõte pakub klientidele kohandatud teenuseid olenemata suurusest ja klinedi tegustemis valdkonnast.

“Meie grupi kliendite tehased paiknevad Transilvaanias, mistõttus soovime pakkuda parimaid lahendusi neile. Cluj Napoca on suurim linn Transilvaanias”, Valetin Storoj.

Ettevõtte tulevikuplaanid on laieneda Cluj-Napocas ning samuti vastavalt nõudlusele alustada ka ladustamisteenuste pakkumisega.

16.05.2017
RABENITY

Kiir kontakt
Raben Eesti OÜ +372 60 70 077E-MAIL