Rabeni Grupp võtab Saksamaal üle Busse Logistiku

Printima | Lae alla PDF kujul

Rabeni Grupp allkirjastas juuni lõpus Kasselis paikneva Busse Logistiku ostulepingu. Sellel firmal on üle 140 töötaja ning see pakub nii kodumaiseid kui rahvusvahelisi transporditeenuseid. See soetus moodustab ühe osa Grupi pikaajalisest arengukavast Saksa turul. Ostutehing vormistatakse lõplikult liitumisele monopolidevastastelt ametiasutustelt heakskiidu saamisel.

See on juba neljas ülevõtmine Rabeni Grupil Saksamaal sellel aastal. 1. jaanuaril 2017 võttis Raben Trans European Germany üle Rhenusi endiste Fellbachis ja Weilimdorfis tegutsevate harude tegevuse. 2017. aasta märtsis võttis Raben üle transpordi- ja logistikafirmad Exice GmbH ja RLZ Baden GmbH Karlsruhes. 3. mail 2017 allkirjastas Rabeni Grupp SCHMALZ + SCHÖN Logistik Gruppe Rhine-Westphalia põhjaosas Kamenis paikneva kaubalao ostulepingu. Ja nüüd jõuab kätte Busse Logistiku kord Kasselis.

"Saksamaa on oma 80 miljoni tarbijaga üks suuremaid turgusid Euroopas," ütles Raben Grupi tegevdirektor Ewald Raben. "Me soovime, et Saksamaa kujuneks 2018. aastaks meie kõige olulisemaks turuks. Me kavatseme arendada selleks ajaks Saksamaal välja oma sõltumatu jaotusvõrgu enam kui 30 asukohaga. Busse Logistiku ostmine aitab ideaalselt kaasa selle strateegilise eesmärgi saavutamisele."

Busse Logistik on 1996. aastal asutatud perefirma. Sellel on üle 140 töötaja, kaasa arvatud umbes 100 veokijuhti. Sellel on ka oma masinapark, tänu millele teenindatakse enamikku ühendustest sõltumatult. See pakub peamiselt osa- ja täiskoormavedu, ent osutab ka lepingulist logistikateenust. Firma 2016. aasta käive oli 15 miljonit eurot.

10.07.2017
RABENITY

Kiir kontakt
Raben Eesti OÜ +372 60 70 077E-MAIL