FMCG mitte söök

FMCG mitte söök

FMCG mitte söök

Kiiresti liikuvate tarbekaupade sektori teenindamine on aastaid olnud Raben Group üks keskseid tegevusalasid. Meil on olemas spetsiaalsed eraldi süsteemid nii toidu- kui mittetoidukaupade jaoks.

FMCG söök

FMCG söök

FMCG söök

Meil on olemas spetsiaalsed eraldi süsteemid nii toidu- kui mittetoidukaupade jaoks. Toidukaupade tööstuse teenindamine on aastaid olnud Raben Group üks keskseid tegevusalasid.

Mootorsõidukid

Mootorsõidukid

Mootorsõidukid

Autotööstuse teenindamine on aastaid olnud Raben Group üks keskseid tegevusalasid. Üle 20% Raben Group käibest tuleb sellest sektorist, mis hõlmab logistikateenuste pakkumist originaalseadmete tootjatele (OEM) ja esimese astme tarnijatele.

Jaemüük

Jaemüük

Jaemüük

Jaekaubanduse sektori teenindamine on aastaid olnud Raben Group üks keskseid tegevusalasid. Selle sektori teenindamisest tuleb üle 10% Raben Group käibest.

Keemia

Keemia

Keemia

Keemiatööstuse teenindamine on aastaid olnud Raben Group üks keskseid tegevusalasid. Ligi 11% ettevõtte käibest langeb selle sektori arvele, mis hõlmab õlide ja määrdeainete, värvide ja kattematerjalide, taimekaitsevahendite ja väetiste, loomasöödatoodete ja nende koostisainetega seotud logistikat.

Tehnoloogia

Tehnoloogia

Tehnoloogia

Tehnikakaupade valdkonna teenindamine on aastaid olnud Raben Group üks keskseid tegevusalasid. See sektor annab ligi 21% Raben Group käibest, mis jaotud erinevate kaupade vahel: tarbeelektroonika, köögi- ja vannitoatehnika, kütte - ja kliimaseadmed, tööriistad, koduelektroonika, nende osad, valgustid ja patareid.

e-kaubandus

e-kaubandus

e-kaubandus

E-kaubandus (tuntud ka kui e-äri) on elektronseadmetel põhinev kaubandusharu, mis kasutab kaugkommunikatsiooni vahendid ning seetõttu toimuvad tehingud ostja ja müüja vahel väljaspool ettevõtte asukohta. See asjaolu dikteerib e-kaubanduse spetsiifika, teenuse standardid, õiguslikud regulatsioonid ja väljakutsed logistika- ja veofirmadele.

Viitenumbrid
Asukohad
Võtke ühendust
Raben Group

Ajaleht