Raben logo

Ennetusmeetmed COVID-19

2020.03.18
Jälgime pidevalt COVID-19 ülemaailmse levikuga seotud olukorda. Oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte ja rakendame kõiki vajalikke ohutusmeetmeid, et tagada nii töötajate kui ka klientide turvalisus.

Oleme oma autojuhtidele ja töötajatele juurutanud täiendavaid hügieeni- ja ohutusmeetmeid, näiteks sobivad kohapealsed desinfitseerimisvahendid iga asukoha sissepääsu juures, käte sagedasemat pesemist ja desinfitseerimist julgustavad plakatid, kätepesujuhendid jne. Järgime ka WHO soovitusi „ töökoht on valmis COVID-19 jaoks“. Lisaks tervitame kohtumise ajal üksteist käepigistuse asemel naeratusega.

Praegu on enamik Euroopa riike oma piirid sulgenud ja sissetulevate ja väljaminevate kaubasõidukite kontrollimist karmistanud.

Raben Eesti ei peatu ja teeme kõik selleks, et tagada logistikateenuste tõrgeteta osutamist.

Veose kogumist ja kohaletoimetamist viime läbi nagu tavaliselt, kuid sõidukite järjekordade tekkimise tõttu riigipiiril tekivad võimalikud viivitused.

Meie autojuhtide ja klientide tervise maksimaalse kaitse tagamiseks kogume lasti ilma saatjaga otsesest kontakti luues. Kaubasaatja korraldab nii, et kaup on välja viidud ennem, kui juht selle sõidukisse laeb.

Kaupade kohaletoimetamisel järgime ka kõiki võimalikke ohutusjuhiseid - peame kinni vajalikust soovitatud kaugusest teistest inimestest, nii klient kui ka meie autojuht kasutavad isiklikke kirjutusvahendeid, kannavad ühekordselt kasutatavaid kindaid; enne terminalist lahkumist kontrollib juht alati oma tervislikku seisundit (kehatemperatuuri).

Samuti palume klientidel hoolitseda koha eest, kuhu meie autojuhid saavad dokumendid kohale jõudes paigutada, et kaubasaaja neile allkirja annaks ja et neil oleks võimalus enne lahkumist need kätte saada. Tahame juhtida tähelepanu sellele, et sellise võimaluse puudumisel märgib meie juht kaubasaaja nõusolekul saatedokumenti ise saaja nime ja tarneaja ning kuupäeva.

Teavitame teid muudatustest, mis mõjutavad logistikaoperatsioone ja Raben Eesti tööd.

Lisaküsimuste korral pöörduge meie spetsialistide poole.

Täname mõistva suhtumise ja heatahtliku koostöö eest.