Raben logo
csm_Greece_ca0e023b6a.jpg

Raben laieneb Kreeka turule

2021.10.04
2021. aasta oktoobri alguses liitus Raben Grupiga Kreeka juhtiv logistikaettevõte Intertrans S.A. Tehingu tulemusena on Rabenil nüüd harukontorid 14 riigis.

Liitumise tulemusel tugevneb mõlema ettevõte positsioon mitte ainult Kreeka turul, vaid ennekõike Euroopas ja ka globaalselt. Tooteportfelli laiendamine ja tegevusvõimekuse kasv aitavad suurendada kliendirahulolu ja saavutada mõlema ettevõtte strateegilisi eesmärke.

“Meie veokid sõidavad iga päev ringi maailma eri riikides, tõestades praktikas, et läbi aastate oleme “teadnud õiget teed” – seda peegeldab ka meie ettevõtte deviis. Soovime endiselt olla professionaalne tegija logistikaahelas ning oleme pühendunud stabiilsele arengule. Kasutame igat võimalust, et oma klientide soovidele vastu tulla.  Vaieldamatult avab Raben Grupiga liitumine uusi võimalusi, mis ei aita mitte ainult tõsta konkurentsieelist, vaid eelkõige täita meie klientide vajadusi ” sõnas Georgios Tsakiris, Intertrans S.A. tegevjuht.

Oma 40 tegutsemisaasta jooksul Euroopa maanteetranspordis on Intertrans olnud usaldusväärne partner oma partneritele ja klientidele. Ettevõte alustas tegevust 1981. aastal ekspedeerimisvaldkonnas ning impordi ja ekspordi alal, pakkudes kindlat kvaliteeti, õigeaegset kohaletoimetamist, kiirust, kindlustunnet ja turvalisust iga ettevõetud ülesande täitmisel. Intertransi Euroopa võrgustik katab 12 riiki ning 23 logistika- ja 17 korrespondentsikeskust. Ettevõttel on 11000 m2 laopinda, üle 90 veoki ning 70 töötajat. Ettevõtte peakontor asub Piraeuses Ateena lähedal, teised kaks haru asuvad Thessalonikis ning Heraklionis Kreeta saarel.

“Oleme uhked, et Intertrans, kellel on üle 40 aasta kogemusi logistikas, on ühinenud Raben Grupi perega. Ettevõtetel on sarnased väärtused ning mõlemad pööravad suurt tähelepanu innovatsioonile ja tehnoloogiale. Seetõttu usume kindlalt, et Raben Grupi potentsiaal koos Intertransi oskusteabega Kreeka ja rahvusvahelistel turgudel toovad kasu kõikidele Raben Grupi klientidele. Oleme jõudnud järjekordse tähtsa verstapostini.”  sõnas Ewald Raben, Raben Grupi tegevjuht.

Intertransiga liitumise järel on Raben Grupil turud 14 Euroopa riigis, ettevõttel on üle 10000 töötaja ning üle 1,2 miljoni m2 laopinda. Ettevõte viib ellu oma arengustrateegiat, vaadates alati tulevikku ning pannes oma tegevustes esikohale klientide vajadused.