Raben logo
csm_185__002__500809b5ad.jpg

Tagame teie äri toimimise

2020.03.20
Soovime kinnitada, et vaatamata pidevalt muutuvatele oludele oleme valmis vedusid korraldama. Kõik meie autojuhid, laotöötajad, ekspedeerijad, klienditeeninduse töötajad ning kogu meie meeskond annavad oma parima, et tagada logistika jätkumine ning et toetada oma kliente ja aidata neil tarnida vajalikke tooteid.

Järgime regulatsioone ja piiranguid, mis on kehtestatud asjassepuutuvate institutsioonide ja Maalima Terviseorganisatsiooni WHO poolt. Meie kriisijuhtimise meeskond jälgib pidevalt olukorda ning käitub vastavalt kehtestatud meetmetele.

Pingutame igakülgselt, et tagada kaupade turvaline kohaletoimetamine. Oleme kasutusele võtnud mitmeid turvameetmeid, sealhulgas:

  • kehatemperatuuri mõõtmised Raben Grupi objektide ja territooriumite sissepääsudes
  • käte desinfitseerimisvahendite paigaldamine meie territooriumite sissepääsudesse
  • infoplakatid sagedase kätepesu ja desinfitseerimise olulisusest ning kätepesu juhised
  • kaitsekinnaste kasutamine meie dokumentide vastuvõtupunktides
  • pausid laotöötajate vahetuste vahel
  • “naeratus käesurumise asemel" põhimõtte rakendamine
  • kontorites rakendatakse kaugtööd

Meie prioriteetideks on meie töötajate ja partnerite tervise kaitse ning antud olukorras parima võimaliku teenuse pakkumine, mis nõuab kõikidelt tarneahela osapooltelt mõistmist ja koostööd.

Juhime teie tähelepanu sellele, et eriolukorrast tulenevalt võivad mõned ettevõtted või tarnepunktid olla suletud, seega palun võtke ühendust kauba saajaga enne transporditellimuse esitamist, et kinnitada, kas kohaletoimetamine on võimalik. Lisaks võivad riikide valitsused välismaalastele piiri sulgeda, kuid piirid jäävad avatuks kaupade veoks ning tellimusi täidetakse, kuid tulenevalt rangematest kontrollidest  piiriületuspunktidel võib tellimuste täitmisel esineda viivitusi. Siinkohal tuletame meelde,  et iga saadetise staatust on võimalik jälgida myRaben platvormis myTrack&Trace moodulis.

Kui teil on teenuseid puudutavaid küsimusi, võtke julgelt ühendust oma kohaliku klienditeeninduse osakonnaga. Oleme teie teenistuses.

Koostööle lootes.