Raben logo
csm_chemical_notxt_d742a79e50.jpg your-partner-in-logistics

Keemiatooted

Teie tooted on meie lähedal

modern_infrastructure_icon.svg

Kaasaegsed laopinnad

own_groupage_network_icon.svg

Kliendikesksed transpordivõrgustikud ja terminalid

modern_IT_systems_icon.svg

Kaasaegsed IT-süsteemid

dedicated_team_for_ADR_transport_icon.svg

Pühendunud ohtlike veoste meeskond

controlled_temperature_throughout_the_entire_supply_chain_from_2_to_6_and_0to_2__icon.svg

Transport kontrollitud temperatuuril

  • modern_infrastructure_icon.svg

    Kaasaegsed laopinnad

Item 1 of 5
csm_chemistry-min_2b777f69f6.jpg

Keemiatoodete transport nõuab erilist tähelepanelikkust ja ettevaatlikkust, seetõttu suhtume teiega koostöös teie ettevõtte jaoks jätkusuutlikke ja turvaliste tarneahelate loomisesse suurima hoolikuse ja vastutustundega. Olles nii logistikaeksperdid kui tarbijad, mõistame täielikult teie vajadusi ja ohutusnõudeid, millega tuleb nende eriliste toodete vedudel arvestada.

Pakume mitmeid erilahendusi, ennekõike:

  • pühendunud spetsialistide meeskonda,
  • professionaalseid, koolitatud sõidukijuhte ning eriveokeid,
  • abi ohtlike kaupade vedude andmete kogumisel aastaaruannetesse.
angajat Raben

Ohtlike kaupade ladustamine

Suur osa keemiatoodetest on klassifitseeritud kui ohtlikud kaubad. Meil on selliste kaupade käitlemisel suured kogemused. Juba mitmeid aastaid on meil kasutusel ladustamise võtted ohtlike kaupade eraldamiseks ning oleme oma laod viinud vastavusse keemiatoodete ladustamise nõuetega vastavalt FM Global ja NFPA standarditele. Sealhulgas on meil teatud kaupadele eraldatud eripinnad ning meil on ka olemas spetsiaalselt projekteeritud laealune ja riiulitevaheline sprinklersüsteem/. Teame, milliseid tooteid võib üksteise kõrvale paigutada vältimaks ohte keskkonnale.

Kergestisüttivate vedelike ladustamisel on meil kasutusel kaasaegsed vahtkustutussüsteemid. Kui leegid peaksid tekkima, täituvad need ruumid silmapilkselt kustutusvahuga.

Ohtlike kaupade transport

Osa transpordiprotsessist on dokumentatsiooni ettevalmistamine vastavalt ohtlike kaupade vedude nõuetele. Kasutame ka eriveokeid. Pöörame erilist tähelepanu kaupade paigutusele haagistel ning kinnitame alused eriti kindlalt.

Campanie de plantare de copaci

Jätkusuutlikud lahendused keemiatööstusele

Tänapäeval püüdlevad mitmed ettevõtted jätkusuutliku tootmise poole. Logistikaoperaatorina toetame teie keskkonnasäästlikkuse alaseid pingutusi, pakkudes jätkusuutlikku tarneahelat.
Mõõdame regulaarselt CO2 heiteid ning asendame süstemaatiliselt vanu sõidukeid uutega, mis vastavad uusimatele kasvuhoonegaaside emissiooni nõuetele ning oleme rakendanud mitmeid keskkonnasõbralikke lahendusi loodusressursside säästmiseks. Keskkonnamõjude tasakaalustamiseks organiseerime ka puude istutamise üritusi. Lisainfot meie pingutustest vastutustundliku ettevõtluse valdkonnas leiad siit: www.csr.raben-group.com