Raben logo
csm_Untitled_34502cb5f9.jpg

IFS logistikasertifikaat – luues usaldust

2022.07.28
Raben Eesti on üks viieteistkümnest Raben Grupi transpordi- ja logistikavõrgustiku ettevõttest. 2022. aasta juunis anti ettevõttele IFS logistikasertifikaat 2.3. kategooria teenuste pakkumise eest. Sertifikaat võimaldab ettevõttel mitte ainult laiendada pakutavaid teenuseid, vaid ka kliendiprofiili.

IFS sertifikaat näitab, et ettevõtte vastab Euroopa logistikaettevõtete nõuetele toiduainete kvaliteedi ja turvalisuse osas oma kõikides logistikategevustes. Raben Eesti OÜ-le anti sertifikaat temperatuuritundlike toiduainete transpordi osas.

„IFS sertifikaat avab meile uued turuvõimalused, aitab tugevdada meie pakutavaid teenuseid olemasolevatele ja potentsiaalsetele klientidele ning võimaldab ettevõttel transpordiahelas kasvada. Eestis on vaid mõned ettevõtted, kellel on IFS sertifikaat. Oleme uhked, et suudame pakkuda kvaliteeti ja kindlustunnet kogu tarneahela protsessis,” sõnab Evgenia Antonis, Raben Eesti OÜ piirkonnajuht.

Raben Eesti pakub oma klientidele logistikateenuseid aastast 2004. Pakume lepingulise logistika teenuseid (ladustamine, lisväärtusteenused, jne.), maanteetransporti (riigisisesed ja rahvusvahelised veod), osa- ja täiskoormavedusid, värskete kaupade logistikat (eritemperatuuri, +2°C kuni +6°C, vajavate toiduainete transporditeenused).