Raben logo
csm_IT_area_banner-min_3bd418bc6f.png your-partner-in-logistics

IT-lahendused

Teel koos tehnoloogiaga

csm_IT_person_54b1eba57f.jpg


Tehnoloogiaid loovad inimesed


Pühendunud IT-ekspertide tiim, kes tagab meie süsteemide turvalisuse ja funktsionaalsuse, on vundament, millele saame rajada kaasaegseid teenuseid.
Meil on olemas grupiülesed lao- ja transpordisüsteemid ning tänu sellele on meil täielik kontroll laoprotsesside üle ning saame optimeerida oma transporditegevusi.  Kõik meie protsessid on kogutud meie klientidele vaatamiseks ühte süsteemi – myRaben.

 

csm_IT_people2_ce7e9653d0.jpg

Perfektne sünergia


Saadetise toimetamine punktist A punkti B ei ole ainult autojuhi ülesanne. Selle protseduuri taga on ulatuslik transpordijuhtimise süsteem, mis võimaldab meil teie saadetisel igas etapis silma peal hoida. Tänu lisaprogrammidele saame hallata transpordidokumente, optimeerida teekondi ja tegeleda kaebustega.
Sarnast lähenemist kasutame ka laoprotsesside juhtimises, koos sihtotstarbeliste, terviklike operatsioonide juhtimise, varude haldamise ja töö korraldamise süsteemidega.  
Lepingulise logistika pakkumine sisaldab ka lisateenuseid nagu kaaspakkimine ja kaastootmine. Ka neid teenuseid poleks võimalik pakkuda ilma lisatehnika ja eritarkvarata.

See kõik kombineerituna protsesside automatiseerimisega loob kaasaegse ja tulevikukindla logistika.

Kohaletoimetamise kinnitamise pildilahendus (PCD) teie jaoks!