Raben logo
csm_PCD_banner_long_b3b37c9f6c.jpg your-partner-in-logistics

PCD

Kohaletoimetamist

kinnitavat pildilahendust

Tänane turuolukord on kahtlemata väljakutseterohke, kuid vaatamata sellele oleme valmis käitlema saadetisi ning vastu tulema meie klientide ja kaubasaajate vajadustele.

Pidades silmas suurenenud turvalisuse vajadust, oleme välja töötanud kohaletoimetamise kinnitamise pildilahenduse teenuse (PCD - Picture Confirming Delivery), mis võimaldab vedada saadetisi kontaktivabalt ning mis kõige olulisem – ilma füüsilise kontaktita kaubasaajaga.

PCD innovatsioon:

  • turvalisust - kontaktivaba kohaletoimetamine

  • mugavus - Ei pea allkirjastama ja lisama templeid,
    kontakti vaba kauba peale korje nt. karantini ajal
  • kindlus - registreerides kättetoimetamise kuupäeva,
    kellaja ja koha, fotodel salvestatud
    saadetise välimus
mesh
csm_PCD_Prasa_2-min_04551079e3.jpg

Kuidas töötab kohaletoimetamise kinnituse pildilahendus?

PCD idee on väga lihtne. Kliendil piisab vaid sisestada tellimus myOrder süsteemi (myRaben.com keskkonnas), kus tuleb ära märkida tasuta kohaletoimetamise kinnitamise pildilahenduse soov.

Seejärel jätab autojuht kaubad vastuvõtja poolt määratud kohta ning teeb kolm fotot: pakisildist, saadetisest ning saadetisest koos pakisildiga. Nii kinnitab ta mugavalt saadetise kohaletoimetamise, ilma et kaubasaaja peaks tellimuse vastuvõttu allkirjastama. Nii on võimalik hoida vajalikku distantsi kulleri ja kaubasaaja vahel. Fotod salvestatakse automaatselt kulleri mobiilseadmesse ning töödeldakse veokirjaks. Dokumendis registreeritakse ka veoauto number, kuupäev, kellaaeg ja geograafilised koordinaadid asukohast, kus foto salvestati.

See innovaatiline lahendus tagab, et fotod  tehti kindlas asukohas kindlal ajal. Klient näeb koheselt saadetise kohaletoimetamise tõendit myRaben keskkonnas myTruck&Trace moodulis.

Rohkem infot