Raben logo
csm_auto_notxt_cd308e83ae.jpg your-partner-in-logistics

Autotööstus

Teie tooted on meie lähedal

Modern infrastructure

Kaasaegsed laopinnad

Own groupage network

Spetsialiseeritud transpordivõrgustik

Modern IT systems

Kaasaegsed IT-süsteemid

Dedicated customer services

Teie toodete pühendunud eksperdid

  • Modern infrastructure

    Kaasaegsed laopinnad

Item 1 of 4
Transport on hädavajalik

Transport on hädavajalik. Paljude jaoks on tegu lihtsalt vajadusega, kuid on ka palju neid, kelle jaoks transport on hobi või isegi kirg. Kuna töötame logistikaalal, saame väga hästi aru, mida autoettevõtted vajavad.

Kõrge sõltuvus hooajalisusest, komponentide tarne tootmisliinidele, eriprojektid – kõik see muudab meid autoettevõtete vajaduste osas veelgi kirglikumaks.

Oleme tõeliselt pühendunud jätkusuutliku ja turvalise tarneahela loomisele ja käigushoidmisele teie ettevõtte jaoks ning pakume teile:

  • erinevatelt allhankijatelt saadetiste kogumine ning otsetarne tehastesse,
  • osade tarne teeninduskeskustesse,
  • tagastatavate pakendite käitlemine, ladustamine (sh. ettevõttesisesed teenused), sorteerimisteenused,
  • saadetiste jälgimine igas transpordifaasis koos eeldatava tarneajaga.

Meie aastatepikkune kogemus Euroopas teeb meist usaldusväärse partneri.

Autode ladu

Ohtlikud kaubad

Meil on suured kogemused ohtlike kaupade transportimisel. Autotööstuses võivad nendeks olla näiteks turvavöö eelpingutid, turvapadjad, pihustid, masinaõlid ja kosmeetilised tooted (aerosoolid). Selliste kaupade veoga tegelevad kogenud ja koolitatud juhid, ning kaubad kinnitatakse nihkumise vältimiseks eriti kindlalt alustele. Meil on kasutusel vajalikud tuletõkke- ja -kustutussüsteemid ning keskkonnakaitse lahendused. Juba mitmeid aastaid on meil kasutusel ladustamise võtted ohtlike kaupade eraldamiseks. Teame, milliseid tooteid võib üksteise kõrvale paigutada ning kuidas tagada kõikide vajalike tegevuste ohutus. Pakume oma klientidele tuge ka ohtlike kaupade vedude andmete kogumisel aastaaruannetesse.

Puude istutamine

Jätkusuutlik logistika 

Üha olulisemaks teemaks on viimastel aastatel saanud kliimamuutus. Vastutustundliku logistikaoperaatorina oleme pühendunud jätkusuutlike tarneahelate loomisele. Mõõdame regulaarselt CO2 heiteid ning asendame süstemaatiliselt vanu sõidukeid uutega, mis vastavad uusimatele kasvuhoonegaaside emissiooni nõuetele. Oleme rakendanud ka mitmeid keskkonnasõbralikke lahendusi nagu senisest suurem keskkonnasäästike ressursside kasutamine meie ladudes. Keskkonnamõjude tasakaalustamiseks organiseerime ka puude istutamise üritusi. Lisainfot meie pingutustest vastutustundliku ettevõtluse valdkonnas leiad siit: www.csr.raben-group.com