Raben logo
csm_techno_notxt_3ec71ae46a.jpg your-partner-in-logistics

Tehnoloogiatööstus

TEIE TOOTED LOOVAD

MEIE MAAILMA – IGA PÄEV

Modern infrastructure

Kaasaegsed laopinnad

Own groupage network

Kliendikeskne transpordivõrgustik

Modern IT systems

Kaasaegsed IT-süsteemid

Dedicated customer services

Teie toodetele pühendunud eksperdid

  • Modern infrastructure

    Kaasaegsed laopinnad

Item 1 of 4
Tehnoloogiatööstus

Uued tehnoloogialahendused lihtsustavad meie igapäevaelu ja loovad meie uut reaalsust.

Me kõik kasutame neid nii tööl kui kodus. Logistikaekspertidena mõistame, et elektroonikaseadmete ja kodumasinate logistikalahendused peaksid olema terviklikud, mis ei keskenduks ainult tootmisele, vaid arvestaksid ka tarnetega kauplustesse ning isegi lõpptarbijale.

Seda kõike silmas pidades oleme ette valmistanud spetsiaalselt loodud teenuse tehnoloogiasektorile. Pakume:

  • terviklikke regionaalseid jaotuslahendusi,
  • projektitarneid investeeringutele,
  • tuge ebastandardsetele vedudele.

Meie kogemus aitab teil ellu viia mistahes projekte!

Ladustamine

Eriprojektid

Oleme usaldusväärne partner, kes pakub terviklikke teenuseid kõikidele oma tehnoloogiasektori partneritele. Arendame ladustamis- ja jaotuslahendusi, mis toetavad regiooni spetsiifikat ning inverteerimisprojektide erinõudeid. Loome jaotuslahendusi, et saaksime õigeaegselt täita ajastatud tarneid. See kõik on kombineeritud terviklike lahendustega, mis tagavad teie kauba jõudmise kaupluseriiulitele läbi õigesti valitud ladustamise- ja jaotusvõrgustiku lahenduste.

Jätkusuutlik tarneahel

Jätkusuutlik tarneahel

Tänapäeval on ökoloogiline mõtteviis üha populaarsem ning see nõuab vastutustundlikku käitumist. Mitte ainult meilt kui tarbijatelt, vaid ka meilt kui ettevõtetelt. Logistikaoperaatorina toetame oma klientide pingutusi loomaks koos jätkusuutlikke tarneahelaid. Teeme selleks mitmeid pingutusi.

Mõõdame regulaarselt CO2 heiteid ning asendame süstemaatiliselt vanu sõidukeid uutega, mis vastavad uusimatele kasvuhoonegaaside emissiooni nõuetele. Oleme rakendanud ka mitmeid keskkonnasõbralikke lahendusi nagu senisest suurem keskkonnasäästlike ressursside kasutamine meie ladudes. Keskkonnamõjude tasakaalustamiseks organiseerime ka puude istutamise üritusi. Lisainfot meie pingutustest vastutustundliku ettevõtluse valdkonnas leiad siit: www.csr.raben-group.com