Raben logo
csm_HR_banner_PODSTRONY_5760x1600_biurowi_office_ec82e5aded.jpg people-with-drive

Kontoritöötajad

Kontorites töötajaid

kannustab soov luua

täiuslikke lahendusi

csm_sekcja_1_pracownicy_biurowi_0437b47706.jpg

Kui peaksime välja tooma meid iseloomustavad omadused, on selleks kindlasti sõbralik atmosfäär ja vastastikune austus. Ilma nende omadusteta on võimatu püüelda täiuslike lahenduste poole. Ilma koostööta pole võimalik areneda.

Seetõttu toetame üksteist rasketes olukordades, otsime parimaid lahendusi ning tähistame koos suuri ja väikeseid võite. Meie kireks on areng. Kui see on ka Sinu kireks, on Rabe Grupp Sinu jaoks parim koht. Ettevõte hoolib oma töötajate arengust, pakkudes mitmeid koolitusprojekte. Kõikidel on võimalus nendes osaleda. Meil on ka rahvusvahelised projektid ning võimalus osaleda välisvahetuses ja hankida väärtuslikke praktilisi kogemusi.  Meid huvitab ka moodne tehnoloogia. Sellest lähtuvalt areneb ka meie töökeskkond.

Hindame väga ka töö ja eraelu tasakaalu. Meile meeldib ka pärast tööaega kokku saada, mõnikord kellegi nimepäeva tähistamiseks, mõnikord kellegi õnnitlemiseks. Oleme uhked ja õnnelikud, et oleme juba mitmeid aastaid olnud seotud vastutustundliku ettevõtlusega. Kas soovid samuti luua head atmosfääri? Liitu meiega!

töötajat

töötajad, kes on Rabenis olnud üle 5 aasta

iga-aastast üritust töötajatele

iga-aastast praktikakohta

 +

auhinda logistikaalal

iga-aastast heategevusüritust

mesh background mesh background
Vaata meie tööpakkumisi!
Pakkumisi ei ole

Liitu meie tiimiga!

Otsi õiget tööpakkumist või lihtsalt


saada meile oma CV 
 

mesh