Raben logo
csm_Air_freight_Raben_baeae2f9f9.jpg your-partner-in-logistics

Õhuveod

Teie rahulolu annab meile tiivad

Experienced team of specialists

Kogenud meeskond

Comprehensive door to door service

Terviklik uksest-ukseni teenus

 An extensive branch network

Pikaajalised partnerlussuhted üle kogu maailma

Expertise in all customs matters - Custom Clearance

Tolliformaalsustega tegelevad kogenud eksperdid

  • Experienced team of specialists

    Kogenud meeskond

Item 1 of 4
Maailma kaart tarneahela

Maailm teie käeulatuses Lugege lisaks meie õhutranspordi teenuste kohta.

Õhutransport on kiireim viis kaupade liigutamiseks. Tänu meie töötajate pühendumusele, ettevõtte väljakujunenud struktuurile ning usaldusväärsete partnerite võrgustikele võime saata mistahes kaupu mistahes maailma nurka. Õhutranspordi tellimused täidetakse vastavalt meie klientide vajadustele ning konkurentsivõimelise hinnaga. Üks meie teenuse erijooni on fookus tarneahela optimeerimisele maksumusest ajani.

Meie eelised:

  • Terviklik uksest-ukseni teenus
  • Erinevad saatmiskategooriad:  ekspress-, standard- ja säästuhinnad
  • Transport kontrollitud temperatuuril
  • Ohtlike kaupade transport
  • Ülisuurte vedude korraldamine  
  • Tollivormistus, majandusülevaated ning teised tolliga seotud protseduurid
õhutransport

Õhutransporti kasutatakse varuosade, masinate ja seadmete, ravimite, kosmeetika, kiiresti riknevate ja töödeldud kaupade, riidekaupade, tarbeelektroonika, ohtlike kaupade (DGR) ning laada- ja näitusetoodete veoks. Kaupadele kehtib veosekindlustus.

Meie tööks on ka varuosade transportimine remondis olevatele reisi- ja kaubalaevadele üle kogu maailma. Need saadetised tuleb teha kindlas ajavahemikus -  vastasel juhul peab remonditud laev sadamast lahkuma. Meie planeerimistegevused algavad juba tootmisfaasis: anname nõu pakenditüübi ja saadetise suuruse osas, broneerime ajad lennufirmadega, raporteerime eksporditegevused tollis ning jälgime hoolega saadetise teekonda. Mõnikord ladustame tootjalt kättesaadud vedamist ootavaid kaupu oma logistikakeskustes või tolliladuses. Sageli toimetatakse kaubad lennujaama erisõidukitega.

Maanteetransport

Kontrollitud temperatuur
 

Transpordime saadetisi kontrollitud temperatuuridel: külmtooteid temperatuuril 2-8°C ning teisi tooteid temperatuurivahemikus 15-25°C. Kasutame termoisolatsioonkilet  (NBN B62-201, 0.029 W/mK). See transpordiliik järgib külmaahela säilitamise põhimõtet  ning seda kasutatakse peamiselt farmakoloogiliste tootete transpordil. Kui soovite selle teenuse kohta lisainfot, palun võtke meiega ühendust!