Raben logo
csm_baner_www_870c0d2c80.jpg

Raben Grupi uus koduleht

2020.10.27
Raben Groupi eesmärgiks on alati olnud täita oma klientide ootusi ja olla innovatsiooni eesliinil, ning seda mitte ainult logistikas. Oktoobris avasime oma uue kodulehe, mille elementideks on muuhulgas saadetise staatuse vaatamise kiirtuvastus, lihtsasti ligipääsetav kliendikeskkond ning rubriik “Inimesed, kelles on hoogu”, s.o. info Rabeni tiimi kohta, kes on täitnud oma ülesandeid kirega juba pea 90 aastat.

Tänapäeval kogub hoogu digitaliseerimine ning kiire juurdepääs usaldusväärsetele andmetele pole kunagi olnud olulisem. Seega on meile eriti tähtis pakkuda oma klientidele selleks tõhusaid ja dünaamilisi vahendeid. Seda silmas pidades ning järgides viimaseid veebitrende olemegi loonud Rabeni uue kodulehe, mis asub aadressil www.raben-group.com

“Uus veebileht on meie vastus muutuvale online-maailmale ning meie soovile olla alati oma klientide lähedal.” - selgitab Katarzyna Bartkiewicz, Raben Groupi digitaalse turunduse juht - “Uue veebilehe kangelased on meie töötajad - ‘Inimesed, kelles on hoogu’, kes on loonud meie veebilehe just selliselt, nagu nad on üles ehitanud ka Raben Grupi. Meie uue visuaali sõnum nii klientidele kui potentsiaalsetele uutele töötajatele on, et oleme energilised, pühendunud, ning, mis kõige tähtsam, ühtehoidev tiim, kes on valmis uuteks väljakutseteks.”

Uue veebilehe värske disain on kohandatud vastavalt kasutajakogemuse viimastele nõudmistele. Lihtsustatud menüü kaudu pääseb kergesti ligi veebilehe tähtsaimatele funktsioonidele, saadetise hinnastamise vormidele ning Raben Grupi põnevatele videotele.

Kuid modernne ja dünaamiline välimus pole veel kõik. Uue veebilehe kasutajad pääsevad lihtsasti ligi kliendikeskkonnale, täiendatud osakondade otsingumootorile, saadetise staatuse kiirtuvastusele ning võimalusele vaadata lehekülge ilma netiühenduseta.

Uue veebilehe sisu on ligipääsetav ka mobiilseadmest – oleme kujundanud mugava skrollimise ja menüüd nutitelefoni eelistava tarbija jaoks. Veebilehe kasutamise kvaliteedi parandamiseks otsustas Raben teha innovaatilise sammu ning ehitada uus koduleht üles TYPO3 PWA-le. Progressive Web Applications (PWA) lahendus kombineerib veebilehtede ja mobiiliäppide parimad omadused. Tänu sellele on uus veebileht palju kiirem ning seda saab kasutada isegi siis, kui kasutajal puudub veebiühendus või see on aeglane.

Veebileht loodi koostöös tehnoloogiapartneriga Macopedia, kes on spetsialiseerunud moodsatele veebi- ja e-äri lahendustele. Firmad on ühiselt Rabeni veebilehte arendanud juba üle 5 aasta, lisades pidevalt uusi funktsionaalsusi. Viimase versiooni osas vastutas Macopedia kasutajakogemuse graafilise disaini, TYPO3 sisuhaldamise süsteemi rakendamise ning veebilehe TYPO3PWA-põhise lahenduse ehitamise eest.


Olete oodatud kasutama meie uut veebilehekülge ning tutvuma meie uue online-imidžiga siin: www.raben-group.com

Autor

Viktorija Baublytė

Turunduse spetsialist